Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

BARAM RABOTA VO STRANSTVO SO BG PASOS SUM

Се нуди работа од: lazo 22 јан 09:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Струмица
Сектор : Работа во странство
BARAM RABOTA VO STRANSTVO SO BG PASOS BARAM BILO KAKVA RABOTA VO STRNSTVO POZNAVANJE GRADEZNISTVO TERMO FASADI, GIPS KARTONI ZIDANJE PRIFAKJAM I ZEMJODELIE
Нема посетени огласи